Shopping Cart

Nakúpte za ďalších 50,00  a získajte dopravu zdarma! Pokračovať do obchodu.

Žiadne produkty v košíku.

Kompletný kávový servis pre hotely, reštaurácie aj kaviarne

Odborné poradenstvo od majstrov vo svojom odbore, pravidelný dovoz čerstvo upraženej kávy, predaj kávovarov svetových značiek a samozrejme servis na úrovni.

Kvalitná káva ako jeden z piliérov úspechu vášho podniku

Kvalitná čerstvo upražená a správne pripravená káva je jedným z dôvodov, prečo sa zákazníci rozhodnú navštíviť kaviareň alebo reštauráciu. A samozrejme má vplyv na ich návrat a opätovné návštevy. Práve káva je rozhodujúca pre vytváranie lojálnych zákazníkov. A lojálni zákazníci sa nielen vracajú, ale podnik aj ďalej odporúčajú.

Vybrať si z ponuky na trhu nie je jednoduché. Existujú stovky značiek kávy ako aj strojov na jej prípravu. Pritom práve tento výber je veľmi dôležitý. A nielen výber samotný, ale aj kvalita a čerstvosť spracovania kávy. A samozrejme správne nastavenie a pravidelný servis kávovaru.

Zvýšte šancu na úspech vášho podniku ihneď na začiatku. Pomôžeme vám s výberom kávovaru pre vaše potreby. Budeme vám pravidelne dodávať čerstvo upraženú kávu podľa vášho výberu alebo vám ju dokonca vyrobíme na mieru. A tiež sa postaráme o školenie vášho personálu, nastavenie kávovaru, jeho údržbu a dlhodobý servis.

Správne rozhodnutie pre väčšiu šancu na úspech

Výber kvalitnej kávy a potrebného vybavenia má vplyv na budúci úspech vášho podnikania. Je jedným s hlavných faktorov, ktoré ovplyvňujú správanie vašich zákazníkov. Navyše má vplyv aj na rozpočet. Poradíme vám ako naštartovať váš podnik správnym smerom.

Nesprávne rozhodnutie môže viesť nielen k neskoršiemu neúspechu, ale môže vo významnej miere zaťažiť aj váš rozpočet. To na začiatku môže viesť k obmedzeniu nákupu iných pre rozbeh potrebných položiek.

Každý týždeň čerstvo upražená káva

Čerstvosť kávy má vyznamný vplyv na výslednú kvalitu kávy. Žiadna z komerčne dostupných medzinárodných značiek vám čerstvosť nikdy nezaručí. My vám ju však môžeme garantovať.

Naviac si nemusíte vybrať iba z našich starostlivo pripravených káv. Môžeme vám pripraviť vašu vlastnú kávu na mieru. Presne podľa vašej chuti a podľa chuti vašich zákazníkov.

Kvalitný kávovar, školenie aj dlhodobý servis

Samotná čerstvo upražená káva je len jednou časťou skladačky. Dôležitou je aj príprava dodanej kávy. V našej ponuke preto nájdete mlynčeky a efektívne stroje na prípravu kávy. A samozrejme tiež služby – nastavenie kávovaru, školenie personálu a dlhodobú spoľahlivú údržbu a servis.

Naviac vám ponúkame kvalitné príslušenstvo – značkové šálky s podšálkami na espresso, lungo aj cappuccino, cukor a iné baristické vybavenie, ktoré by ste mohli potrebovať.

Necta Koro Prime

Necta Korinto Prime

Saeco Royal

Saeco Lirika

La Spaziale Armonia

Icon Ugolini

Krátkodobé zapožičanie kávovaru a vybavenia

Okrem dlhodobého prenájmu vám ponúkame tiež možnosť krátkodobého zapožičania kávovaru a vybavenia na rôzne typy prezentačných akcií, festivaly a výstavy.

Podľa vlastnej potreby si môžete vybrať jeden z našich 4 kvalitných strojov. Samozrejme okrem kávovaru získate tiež podporu a poradenstvo. Naučíme vás ako kávovar obsluhovať a dodáme vám tiež kvalitnú kávu a príslušenstvo.

Postup spolupráce

Začneme vašou nezáväznou objednávkou. Na jej základe vás budeme telefonicky kontaktovať a dohodneme sa na podrobnostiach. Podpíšeme objednávku. Následne už len všetko privezieme, nastavíme stroje a zaučíme váš personál.

Nezáväzná objednávka

Vyplníte krátky formulár. V ňom si vyberiete, o ktoré služby z našej ponuky máte záujem. Pridáte svoje telefónne číslo. A my vám zavoláme a dohodneme sa na podrobnostiach.

Rozhovor a kalkulácia

V telefonickom rozhovore odpovieme na všetky vaše súvisiace otázky a preberieme možnosti našej spolupráce. Podľa vybraných služieb vám pripravíme kalkuláciu.

Schválenie a realizácia

Po schválení kalkulácie sa dohodneme na dátume našej prvej návštevy. Všetko privezieme, nastavíme a zaškolíme vás aj vašich zamestnancov.

Čo všetko v rámci našej služby získate?

Všetko čo by ste od podobnej služby očakávali. Bez starostí a presne podľa vašich požiadaviek. Službu vám pripravíme na mieru. Môžete si objednať všetky služby alebo len niektoré z nich. Ich základom však vždy bude kvalitná čerstvo pražená káva z našej pražiarne.

Na čo sa môžete tešiť?

  • Odborné poradenstvo spojené s výberom kávy, mlynčekov aj kávovarov
  • Pravidelnú dodávku čerstvo upraženej zmesi ORO Super Crema
  • Možnosť vytvoriť si vašu vlastnú značku kávy
  • Predaj kvalitného kávovaru, mlynčekov a baristického vybavenia
  • Značkové šálky vrátane podšálok na espresso, lungo a capuccino
  • Zaškolenie personálu
  • Nastavenie kávovaru a jeho pravidelný servis a údržbu

“Výber kávy do prevádzky Sinatra Cigar Room bol veľmi jednoduchý a jasný. Chcel som predávať kávu inú ako ostatní a urobiť osvetu Robuste. Pražiareň Caffé ORO ponúkla riešenie a pražia nám 100% Robustu. Hostia potvrdzujú, že to bolo správne rozhodnutie a ja ďakujem Caffé ORO za ústretovosť a profesionálnu spoluprácu.

Miroslav Nosáľ 

Majiteľ Sinatra Cigar room 

“S majiteľmi sa poznáme od roku 2005 a vzťah sa postupne premenil na priateľstvo. Káva ulhodila na prvé ochutnanie a odvtedy sme verní zákazníci. Oceňujem poctivú prácu a aj to, že sa snažia držať krok s dobou a prinášať popri konzervatívnom talianskom pražení aj novinky v jednodruhovych kávach.”

Ing. Lucia Kazdová 

Majiteľka kaviarne Kafé Džezva 

“Príďte si ku nám vychutnať skvelú kávičku z malého rodinného podniku, kde sa praží a dodáva do rôznych barov a reštaurácií ako sme napríklad my. Skvelá kávička ktorá sa hodí ku každej príležitosti.”

Mgr. Ivana Túryová 

Spolumajiteľka hotela Fuggerov Dvor

Nezáväzná objednávka

Na vašu objednávku odpovieme telefonicky alebo písomne najneskôr do 72 hodín.

Ponechať toto pole prázdne
Pridajte svoje meno a priezvisko. Bude slúžiť len pre účely našej spoločnej komunikácie.
Pridajte svoje pracovné telefonne číslo. Budeme vás naň kontaktovať.
Vyberte časti služby, o ktoré máte predbežne záujem
Vyberte zariadenie, ktoré by ste si chceli od nás prenajať.
Pridajte ďalšie informácie týkajúce sa objednávky.

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním svojich údajov spoločnosťou Fidelis Slovakia s.r.o. a vašim kontaktovaním s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o tom, ako sa zaväzujeme chrániť a rešpektovať vaše súkromie, nájdete na stránke Informácie o ochrane súkromia.

Odpovede na časté otázky

Ak máte akúkoľvek otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.

Existuje časové obmedzenie, na ktoré službu ponúkate?

Minimálna doba, na ktorú si našu službu môžete objednať je 6 mesiacov. Ak chcete našu kávu alebo kávovar vyskúšať, zastavte sa u nás v pražiarni. Radi vám pripravíme ochutnávku našej kávy.

Je možné službu kedykoľvek prerušiť alebo zrušiť?

Minimálna doba pre vypovedanie zmluvy je 60 dní. Prerušiť dodávku kávy je možné, neumožňujeme však prerušenie prenájmu kávovaru.

Je možné objednať v rámci pravidelnej dodávky viaceré vaše kávy?

Samozrejme. Je to možné, ale musíte nás o tom 30 dní vopred informovať. Môžeme vám dodávať jeden druh kávy alebo viaceré druhy. Navyše môžeme spolu vytvoriť značku kávy presne pre vás podnik, vrátane značkového obalu.

Aké značky kávovarov a mlynčekov ponúkate?

V našej ponuke nájdete medzinárodné značky kávovarov a mlynčekov ako sú Futura, Royal, Fiorenzato a Macap. Všetky dlhodobo používame a testujeme. Podľa vašich konkrétnych potrieb vám vždy navrhneme riešenie, ktoré bude pre vás najefektívnejšie.

Čo sa stane v prípade, že sa kávovar pokazí?

Stačí, keď nám zavoláte alebo napíšete. Naplánujeme servis a prípadnú výmenu kávovaru. A nemusíte sa obávať, počas reklamácie kávovaru a jeho opravy vám poskytneme náhradný kávovar zadarmo. Tak, aby ste dokázali obsluhovať svojich zákazníkov bez čo i len najmenšieho prerušenia.

Ako realizujete pravidelnú údržbu a nastavenie kávovaru?

Na základe spoločnej dohody. Dohodneme sa, kedy sa u vás zastavíme. Ideálna je údržba raz za 3 mesiace.

Uspejte vďaka správnemu rozhodnutiu

Spolupracujte s nami už od vzniku svojho podniku. Využite naše odborné poradenstvo, ale aj dlhodobé kvalitné služby.

Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 €
30 dní na vrátenie nerozbaleného tovaru
Osobné prevzatie priamo v našej pražiarni
100% bezpečnosť nákupu úplne bez rizika
Poslať správu
1
Poradíme vám?
????☕ Vitajte na CaffeOro.sk
Potrebujete poradiť s výberom alebo sa chcete na niečo spýtať❓

Neváhajte nám napísať, sme tu pre vás ????