Shopping Cart

Nakúpte za ďalších 50,00  a získajte dopravu zdarma! Pokračovať do obchodu.

Žiadne produkty v košíku.

Kvalitná čerstvá káva, kávovar aj jeho servis pre celý váš office

Zvýšte produktivitu a morálku zamestnancov, zlepšite sociálne prostredie a interakciu, zvýšte si kredit a možnosti spolupráce u svojich partnerov.

Pomáha kvalitná káva na pracovisku?

Podľa štúdie spoločnosti McKinsey & Company z roku 2019 má 71 % zamestnancov pocit, že ich zamestnávateľ sa stará o ich pohodu, ak im poskytuje teplé nápoje. V tej istej štúdii sa 85 % zamestnancov domnieva, že kvalitná káva zvyšuje produktivitu a zlepšuje morálku. Prieskum spoločnosti Staples z roku 2021 uvádza, že 82 % zamestnancov tvrdí, že káva v práci im zlepšuje náladu. 

Celkovo sa ľudia cítia ocenení a majú vyššiu spokojnosť s prácou, keď ich kancelária poskytuje kvalitnú kávu alebo iné teplé nápoje. To vedie k menšej fluktuácii zamestnancov a negatívnemu postoju k práci v kancelárii.

Zvýšenie produktivity, morálky aj kreditu u partnerov

Podľa výskumov poskytovanie kávy v kancelárii môže udržať produktivitu a koncentráciu vašich zamestnancov. Je tiež najjednoduchším spôsobom ako zvýšiť ich morálku a dobrý pocit z pracovného prostredia

A naviac ponuka čerstvej kávy z kvalitného kávovaru zvyšuje kredit vašej spoločnosti u vašich partnerov a vytvára možnosti pre ľahšie a dlhodobejšie nadväzovanie spolupráce.

Všetko na jednej faktúre

Ponuka kávy a kávovaru na pracovisku môže byť časovo aj účtovne náročná. Nie však s našou službou. Pri objednávke pravidelnej dodávky kávy a prenájmu kávovaru vám všetko účtujeme na 1 faktúre.

Navyše sa s nami môžete dohodnúť na tom, ako často chcete faktúru uhrádzať. Vyhovuje vám fakturácia raz mesačne, raz kvartálne alebo raz ročne? Radi vám vyjdeme v ústrety.

A navyše úplne bez starostí

Najväčšou výhodou je, že sa o nič nemusíte starať. Pomôžeme vám s výberom kávy. Prenajmeme vám kvalitný kávovar. Naučíme vás ho používať. Nastavíme ho na vaše podmienky. Poskytneme vám jeho pravidelný servis aj údržbu.

A naviac vám dodáme aj všetko potrebné príslušenstvo. Šálky na espresso aj lungo, cukor, prípadne iné vybavenie, o ktoré budete mať záujem.

Postup spolupráce

Začneme vašou nezáväznou objednávkou. Na jej základe vás budeme telefonicky kontaktovať a dohodneme sa na podrobnostiach. Podpíšeme objednávku. Následne už len všetko privezieme a nastavíme.

Nezáväzná objednávka

Vyplníte krátky formulár. V ňom si vyberiete, o ktoré služby z našej ponuky máte záujem. Pridáte svoje telefónne číslo. A my vám zavoláme a dohodneme sa na podrobnostiach.

Rozhovor a kalkulácia

V telefonickom rozhovore odpovieme na všetky vaše súvisiace otázky a preberieme možnosti našej spolupráce. Podľa vybraných služieb vám pripravíme kalkuláciu.

Schválenie a realizácia

Po schválení kalkulácie sa dohodneme na dátume našej prvej návštevy. Všetko privezieme, nastavíme a zaškolíme vás aj vašich zamestnancov.

Čo všetko v rámci našej služby získate?

Všetko čo by ste od podobnej služby očakávali. Bez starostí a presne podľa vašich požiadaviek. Službu vám pripravíme na mieru. Môžete si objednať všetky služby alebo len niektoré z nich. Ich základom však vždy bude kvalitná čerstvo pražená káva z našej pražiarne.

Na čo sa môžete tešiť?

  • Pravidelnú dodávku čerstvo upraženej zmesi Espresso Super Crema
  • Prenájom kvalitného kávovaru značky Saeco
  • Značkové šálky vrátane podšálok na espresso a lungo
  • Zaškolenie zamestnancov
  • Nastavenie kávovaru a jeho pravidelný servis

“Keď som zvažoval nákup kávovaru a kávy pre firmu, pražiareň Caffé ORO mi ponúkla najvýhodnejšiu alternatívu na prenájom kávovaru a dodávku kávy. Vždy čerstvá káva doručená priamo do kancelárie. Jednoducho, rýchlo a spoľahlivo. Kompletný servis a pravidelná údržba.”

Milan Vranikovič

MELIT Slovakia, s.r.o. Zvolen

“Chuť Vašej výbornej kávy očarila nášho pána konateľa na návšteve u nášho obchodného partnera. Keď prišiel do firmy hneď oznámil, že si ju musíme objednať. Z množstva druhov, ktoré ponúkate zatiaľ opakovane objednávame lahodnú ESPRESSO SUPER CREMA. Chutí aj našim zákazníkom a priateľom. Všade o Vašej káve rozprávame s radosťou. Pri prvej objednávke, ktorá bola pred Vianocami nás veľmi milo prekvapil darček v podobe vianočných šálok. Nemali sme tú česť zatiaľ Vás spoznať osobne, ale každá komunikácia telefonicky alebo e-mailom je rýchla a príjemná :).”

Marianna Hojnošová

HSH Group s.r.o., Košice

“Káva z pražiarne Caffe ORO patrí dlhodobo medzi naše najobľúbenejšie. Dostali sme sa k nej úplne náhodou, očarila nás na prvý dúšok a rozhodli sme sa, že si ju pravidelne doprajeme. Páči sa nám rôznorodosť ponuky, ale hlavne skvelá komunikácia s ľuďmi, ktorí o káve vedia skutočne veľmi veľa.”

Peter Hrnčiar

nWave s.r.o., Bratislava

Nezáväzná objednávka

Na vašu objednávku odpovieme telefonicky alebo písomne najneskôr do 72 hodín.

Ponechať toto pole prázdne
Pridajte svoje meno a priezvisko. Bude slúžiť len pre účely našej spoločnej komunikácie.
Pridajte svoje pracovné telefonne číslo. Budeme vás naň kontaktovať.
Vyberte časti služby, o ktoré máte predbežne záujem
Pridajte ďalšie informácie týkajúce sa objednávky.

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním svojich údajov spoločnosťou Fidelis Slovakia s.r.o. a vašim kontaktovaním s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o tom, ako sa zaväzujeme chrániť a rešpektovať vaše súkromie, nájdete na stránke Informácie o ochrane súkromia.

Odpovede na časté otázky

Ak máte akúkoľvek otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.

Existuje časové obmedzenie, na ktoré službu ponúkate?

Minimálna doba, na ktorú si našu službu môžete objednať je 6 mesiacov. Ak chcete našu kávu alebo kávovar vyskúšať, zastavte sa u nás v pražiarni. Radi vám pripravíme ochutnávku našej kávy.

Je možné službu kedykoľvek prerušiť alebo zrušiť?

Minimálna doba pre vypovedanie zmluvy je 60 dní. Prerušiť dodávku kávy je možné, neumožňujeme však prerušenie prenájmu kávovaru.

Čo sa stane v prípade, že sa kávovar pokazí?

Stačí, keď nám zavoláte alebo napíšete. Naplánujeme bezplatnú výmenu kávovaru. Ak bol kávovar poškodený pričinením zamestnancov, bude potrebné uhradiť spôsobenú škodu.

Ako realizujete pravidelnú údržbu a nastavenie kávovaru?

Na základe spoločnej dohody. Dohodneme sa, kedy sa u vás zastavíme. Ideálna je údržba raz za 3 mesiace.

Je možné ochutnať v rámci pravidelnej dodávky viaceré vaše kávy?

Samozrejme. Je to možné, ale musíte nás o tom 30 dní vopred informovať. Odporúčame vám však hlavne objednávku kávy ORO Super Crema, ktorá chutí takmer všetkým bez rozdielu. To sa nedá povedať o zmesiach. Tie niekomu môžu a inému nemusia chutiť.

Kvalitná káva vo vašom office? Žiadny problém!

Získajte pravidelnú dávku čerstvej kávy a kvalitný kávovar vrátane nastavenia a údržby. Bez starostí a všetko na jednej faktúre.

Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 €
30 dní na vrátenie nerozbaleného tovaru
Osobné prevzatie priamo v našej pražiarni
100% bezpečnosť nákupu úplne bez rizika
Poslať správu
1
Poradíme vám?
????☕ Vitajte na CaffeOro.sk
Potrebujete poradiť s výberom alebo sa chcete na niečo spýtať❓

Neváhajte nám napísať, sme tu pre vás ????